HAKKINDA

Şirketlerin dijitalleşme yolculukları her geçen gün daha da önem kazanıyor. Dijitalleşme ve dijital dönüşüm süreçlerindeki başarı şirketlerin toplam başarısında çok daha büyük paya sahip. Bu dönüşüme liderlik edenleri onurlandırmak, kurumsal başarılarını daha geniş kitlelere tanıtmak ve rol model olmalarını sağlamak amacıyla yola çıktık. 2010 yılından bu yana düzenlediğimiz ödül töreni kapsamını genişletiyor ve CXO Dijital Ödülleri ismiyle tüm dijital liderleri onurlandırıyor.  

AMACIMIZ

CXO Dijital Liderlik Ödülleri, yenilikçi yaklaşımlara sahip, teknolojiyi kullanarak işletmelerini dönüştürmüş, farklı iş fikirlerini uygulamış ve yönetim becerileri ile işletmelerini başarıya taşımış iş liderlerini onurlandırmak üzere düzenlenmektedir. 

Ödüllendirme programımız, şirketlerinde yenilikçi yaklaşımlar ile ileriye taşıyan tüm C seviyesindeki yöneticilere açıktır. Dijital dönüşüm, pazarlama, kurum içi girişimcilik, çevik dönüşüm, güçlü insan kaynakları, yeni finansal metodolojiler, sosyal medya ve  etkili iletişim ve daha birçok başlık günümüz şirketlerindeki yöneticilerin ajandalarındadır. Biz geleceği gören, buna göre aksiyon alan, bulundukları sektörde fark yaratan liderleri arıyoruz. 

KİMLER ADAY OLABİLİR

CXO Ödülleri, dijital dönüşüm ile şirketini başarıya taşıyan liderlerin başarılarını onurlandırmayı hedeflemektedir. Bu sebeple, özel sektörde CIO, CDO, CTO, CMO, CEO, CFO, COO veya CPO ünvanına sahip tüm karar alıcılar ile kamu sektörünün liderlerini ödüllendirme programımıza katılabilirler.